אופני קרוזר / רטרו נשים 

זהו האופניים שהתחילו את הכל! כאשר לפני 22 שנה חברת ELECTRABIKE העלתה על הרעיון לשפר את רכיבת האופניים ולהפוך אותה להרבה יותר מסתם רכיבה.. ואז התפתחה טכנולוגיית ®FLAT FOOT, ובזכותה כל הגוף קיבל מרחב לנשימה... בזכות הטכנולוגייה המתקדמת הפכה הרכיבה לרכיבה פשוטה, עם שדה ראייה מלא,מושב ארגונומי רחב ונוח ויכולת להוריד את מלא כף הרגל לרצפה.

ואז- נתנו לאופניים את הקסם האישי של אלקטרהבייק.. עם תשומת לב לפרטים הקטנים, סגנון וסטייל.
 22 שנים מאוחר יותר, אוסף הקרוזר כל כך גדל ששכללנו עוד את דגמי האופניים ואפשרנו לבחור בין סגסוגת או מסגרת פלדה, הילוכים בודדים או מרובים, ומגוון רחב של סגנונות ואבזרים המאפשרים לך לרכב בסגנון האישי שלך...

עם צבעים רבים כל כך ועיצובים מרהיבים, הפכו אופני הרטרו למותג אופנה. אז ברגע שתחליטי על הדגם שלך, יחד עם שלל האביזרים שלנו תוכל לדעת שהאופניים שלך הם בדיוק...את. 

אופני רטרו עם גרפיקת מעצבים מלאה על כל האופניים, מושב ארגונומי מעוצב, 7 הילוכים SHIMANO 
שלדת מתוכננת בהנדסת אנוש מוגנת פטנט להורדת רגליים לקרקע, לבטיחות ונוחות, אלו אופניים שמתגלגלים יפה כפי שהן נראים וקובעים סטנדרטים חדשים לאופני הרטרו המודרניים.
כוללים מגיני בוץ מעוצבים וצמיגים מעוצבים.

מסגרת אלומיניום 6061-T6 קל / POST SHIMANO TX-35 MEGARANGE W / ניקוי 14-34T / TWIST SHIMANO REVO 7-SPEED מחלף / סגסוגת ארכובה ומחסנית / הסוגר / סיאט התחתונה אטומה סגסוגת / 26 "X 2.35" צמיגי בלון [MEN'S] / "X 2.125" צמיגי RETRORUNNER 26

קרוזר אלומיניום Lux 7D White

מחיר: 2290 ש"ח!

קרוזר אלומיניום Lux 7D Purple

מחיר: 2290 ש"ח!